Przekąska dla firm jest idealnym miejscem do promowania dobrej atmosfery wśród pracowników. Zaskoczenie pracowników tego typu późnym śniadaniem będzie dla nich zachętą. Zrób to z nami, a przywieziemy Ci lunch, gdzie tylko zechcesz, w zindywidualizowanych opakowaniach z kilkoma opcjami, które zaspokoją każdy gust.

Brunch , że każdy pracownik chce

Przede wszystkim, jeśli nie znasz tego terminu, pomożemy Ci go lepiej zrozumieć. Słowo powstało z połączenia dwóch innych w języku angielskim, śniadanie (śniadanie) i obiad do domu (lunch).

Jej początki sięgają końca XIX wieku w Anglii i są związane z klasą wyższą i spotkaniami, które odbywały się w weekendy. Ten lunch jest postrzegany jako wkład energii do spędzenia reszty dnia, jednocześnie motywując asystentów do łączenia się. Bez wątpienia idealnie nadaje się do przeprowadzenia w firmie i zacieśnienia więzi między pracownikami.

Ten posiłek, który jest zwykle podawany w południe, jest w formie bufetu . Zwykle składa się z kawy, soków i naparów, a także słodkich i słonych potraw. Jak widać, jest bardzo kompletny.

Korzyści z tego obiadu dla firm

Co najważniejsze, możesz wynająć naszą usługę cateringu dietetycznego pudełkowego , która specjalizuje się w tworzeniu pakietów indywidualnych lub grupowych. Robimy to zawsze z najwyższej jakości jedzeniem.

Możesz zaplanować specjalny dzień ze swoimi pracownikami lub, jeśli wolisz, zaskoczyć ich, aby wiedzieli, jak ważni są dla firmy. Organizacja tego typu wydarzeń ma wiele zalet dla Twoich pracowników, ponieważ dajesz im do zrozumienia, że ​​pełnią bardzo ważną rolę, a ich praca jest wysoko ceniona.

Dla współpracowników można również skorzystać z brunchu, aby usunąć nierówne miejsca, jeśli takie istnieją. A jeśli właśnie zatrudniłeś nowych pracowników , najlepiej będzie ich przedstawić, aby zaczęli integrować się z resztą grupy .

Spotkanie, w którym obecne jest jedzenie, jest idealne, aby osiągnąć swobodną atmosferę i zbliżyć do siebie różne szczeble firmy, zapoznając się z zespołami z innych działów. Niezależnie od tego, czy Twoja marka jest duża, czy mała, pracownicy będą Ci wdzięczni z cateringu od Gastro Crew.

Nasze opcje brunchowe dla firm

Ponieważ wiemy, że są różne gusta, oferujemy różne opcje dostosowane do Twojego zespołu roboczego. Dostarczamy pudełka pod drzwi Twojej firmy, które możesz spersonalizować umieszczając np. Nazwę Twojej korporacji. Aby zmotywować pracowników, mamy również eleganckie projekty, do których można dodać pozytywne frazy.

Wśród naszych konfigurowalnych opcji masz trzy rodzaje lunchu dla firm . Z jednej strony w każdym wysyłanym przez nas pudełku znajdziesz świeży sok pomarańczowy, owoce sezonowe, rogalika oraz jogurt z musli.

Kolejną pyszną opcją jest ta, która oprócz soku zawiera mini rogalika i kawałek owocu, czekoladową muffinkę oraz bajgiel z łososiem i serem Philadelphia . Jak widać, stawiamy na produkty dla smakoszy i oczywiście pyszne.

trzeciej możliwości pracownik znajdzie wyśmienitą niespodziankę w postaci obiadu. Pudełko będzie składało się z kawy i naturalnego soku pomarańczowego. Będą również zawierać owoc i miskę z kilkoma sezonami . Nie można przegapić czekolada bułkę dla tych słodyczy, jak również chapat szynka z oliwek i wyjątkowy asortyment mini rogalików.

Zaskoczenie pracowników firmy spersonalizowanym brunchem zachęci ich do lepszej pracy w miejscu pracy i budowania bliższych relacji z kolegami. Zawsze stawiaj na produkty najwyższej jakości, które zawieziemy pod same drzwi Twojego biznesu.